See how your gift can help the JCC Kraków

darowizna-en

Events

Oferta pracy w JCC Krakow!

Thu
10:00 h
11 Oct
2012

Chcesz dołączyć do ekipy pracowników najprężniej działającej organizacji zajmującej się kulturą i społecznością żydowską w Polsce? JCC Kraków poszukuje osoby na stanowisko Facilities Assistant.

Zadania:
- pomoc w przygotowaniu sal na odbywające się w JCC wydarzenia
- pomoc w zaopatrzeniach (wymagane prawo jazdy kat. B)
- pomoc w promocji wydarzeń odbywających się w JCC
- nadzór nad używanym w JCC sprzętem elektronicznym
- inne prace związane z budynkiem oraz wydarzeniami organizowanymi w JCC

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- gotowość na pracę w weekendy (raz na jakiś czas)
- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
- komunikatywność
- kreatywność

Oferujemy
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy
- pakiet socjalny