See how your gift can help the JCC Kraków

darowizna-en

Events

Kurs języka hebrajskiego

Mon
17:30 h
11 Oct
2010

hebrajski

Serdecznie zapraszamy na kurs języka hebrajskiego w JCC.

Zajęcia będą się odbywać w następujących terminach:
1. Poziom początkujący - poniedziałki od 17.30 do 19.00
2. Poziom średniozaawansowany 1 - czwartki od 17.30 do 19.00
3. Poziom średniozaawansowany 2 - poniedziałki od 19.00 do 20.30
Rozpoczęcie zajęć: 11.10.2010. Cena za semestr: 250 zł; członkowie JCC 100 zł
Poniżej znajduje się opis każdego z poziomów.

Informacje i zapisy: 0-12 370 57 70, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

1.  JĘZYK HEBRAJSKI - POZIOM POCZATKUJĄCY:

Zajęcia odbywać się bedą raz w tygodniu po 90 minut. Prowadzący korzysta z podręcznika "Hebrew from Scratch, part 1", Wydawnictwo Akademon, The Hebrew University of Jerusalem, 2001 ( materiały do nauki będą udostepnione przez nauczyciela ). Kurs przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie miały styczności z językiem hebrajskim bądź znają tylko alfabet. W ramach rocznego kursu (2 semestry) uczestnicy bądą mieli okazję nauczyć się płynnie czytać i pisać na poziomie podstawowym, a także poznają podstawowe zagadnienia gramatyczne (np. budowa czasownika, podział na koniugacje itp). W ramach zajęć przewidziane są także konwersacje na poziomie podstawowym, a także  - w celu przybliżenia kultury  - piosenki i filmy po hebrajsku.

2.  JĘZYK HEBRAJSKI - POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY (1):

Zajęcia odbywać się bedą raz w tygodniu po 90 minut. Prowadzący korzysta z podręcznika "Hebrew from Scratch, part 1", Wydawnictwo Akademon, The Hebrew University of Jerusalem, 2001 ( materiały do nauki będą udostepnione przez nauczyciela ). Kurs przeznaczony jest dla osób, które do tej pory uczyły się języka hebrajskiego przez 1 semestr, umieją alfabet, potrafią czytać i pisać podstawowe zwroty, a także umieją odmieniać czasowniki w czasie traźniejszym. W ramach rocznego kursu (2 semestry) uczestnicy bądą mieli okazję pogłębić płynną naukę czytania i pisania, a także poznają czas przeszły.  W ramach zajęć przewidziane są także konwersacje na poziomie podstawowym, a także  - w celu przybliżenia kultury  - piosenki i filmy po hebrajsku.

3.  JĘZYK HEBRAJSKI - POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY (2):

Zajęcia odbywać się bedą raz w tygodniu po 90 minut. Prowadzący korzysta z podręcznika "Hebrew from Scratch, part 1", Wydawnictwo Akademon, The Hebrew University of Jerusalem, 2001 ( materiały do nauki będą udostepnione przez nauczyciela ).  W czasie trwania kursu prowadzący przewiduje rozpocząć drugą część w/w podręcznika. Kurs przeznaczony jest dla osób, które do tej pory uczyły się języka hebrajskiego przez 2 lub 3 semestry, umieją płynnie mówić i pisać, znają odmianę czasownika w czasie teraźniejszym i przeszłym. W ramach rocznego kursu (2 semestry) uczestnicy bądą mieli okazję pogłębić płynną naukę czytania i pisania, a także poznają czas przyszły. W ramach zajęć przewidziane są także konwersacje jak i  - w celu przybliżenia kultury  - piosenki i filmy po hebrajsku.