See how your gift can help the JCC Kraków

darowizna-en

Events

Oferta pracy w JCC Krakow: Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

Fri
18:00 h
27 Jul
2018

Stanowisko: Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa (pół etatu)

JCC Krakow (Centrum Społeczności Żydowskiej) to instytucja, która prowadzi programy integracyjne i edukacyjne dla społeczności żydowskiej Krakowa. Program odpowiada na potrzeby rozwijającej się, wielopokoleniowej i zróżnicowanej społeczności. JCC Krakow jest miejscem otwartym także dla wszystkich mieszkańców Krakowa oraz turystów. Rocznie Centrum odwiedza około 125.000 osób, są to zarówno zorganizowane grupy, jak i turyści indywidualni.

Cel stanowiska: Prowadzenie czynności księgowych Fundacji we współpracy z biurem rachunkowym

Podlega: Dyrektor Wykonawczy JCC Krakow

Obowiązki kandydata/-ki:

  • przygotowywanie przelewów bankowych I ich realizację
  • przygotowanie dokumentów pod kątem merytorycznym przed przekazaniem ich do płatności i biura rachunkowego
  • rozliczanie kasy gotówkowej i przygotowanie kompletu dokumentów do raportu kasowego
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowym na wyżej wymienionym stanowisku
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane ukończone kursy w zakresie finansów i rachunkowości
  • sumienność, skrupulatność, umiejętność organizacji własnej pracy
  • samodzielność i zorientowanie na realizację wyznaczonych zadań

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na 1/2 etatu z wynagrodzeniem 2000-2500 netto (w zależności od doświadczenia)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy