Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Klub Seniora

To tutaj tętni serce JCC Krakow i całej społeczności żydowskiej. Klub Seniora to miejsce spotkań mieszkańców Krakowa, którzy znają się od wielu dekad. W Klubie Seniora panuje naprawdę rodzinna atmosfera.

Klub Seniora

Seniorzy spotykają się prawie codziennie, wspólnie organizują obchody urodzin i imienin, uczestniczą w lekcjach szycia, języka niemieckiego, warsztatach kulinarnych, oglądają mecze polskiej reprezentacji, czy grają w brydża. Specjalnie dla seniorów prowadzimy także kurs komputerowy. Niektórzy z nich mają rodzinę rozsianą po całym świecie, a przecież warto pogadać przez Skype’a z wnuczką w Izraelu czy kuzynem w Nowym Jorku. Dwa razy w tygodniu członkowie Klubu Seniora mają także zajęcia rehabilitacyjne w siłowni. Raz w tygodniu odbywają się zajęcia z jogi tylko dla członków Klubu Seniora.

Dla kogo?

Dla seniorów pochodzenia żydowskiego.

Kiedy?

Prawie codziennie (oprócz szabatów, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy).

Kontakt – Koordynatorka Klubu Seniora

Małgorzata Zajda,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pracownik socjalny:

Anna Kałoń, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.