Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie podczas 29. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej

FKZ PLZapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (JCC Kraków) podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej.

JCC odwiedza w tym czasie tysiące gości zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy przychodzą nie tylko uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych odbywających się w naszym centrum, są również ciekawi jak wygląda współczesne życie żydowskie w Krakowie!

Wolontariusze poprzez uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach z członkami JCC mają okazję poznać instytucję, której misją jest „Budowanie życia żydowskiego w Krakowie”.

Nowo zdobytą wiedzą mają okazję podzielić się z gośćmi odwiedzającymi nasze Centrum.
Jeśli cechuje Cię entuzjazm, otwartość na ludzi, chęć zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zgłoś się na wolontariat do JCC Kraków i dowiedz się "What are Jews doing in Kraków?”

Dla zachęty przeczytaj opinie naszych wolontariuszy!

„Zobaczenie tego, jak wygląda organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia "od środka" i z nieco innej perspektywy była bezcenna. Niezwykli ludzie, z jakimi mogłam rozmawiać, kolacja szabatowa w synagodze czy wieczorne spotkania w ogródku i rozmowy były czymś, co wspominam bardzo dobrze i co z chęcią powtórzę w tym roku :)"
Magdalena Chrząstek

„Podczas trwania Festiwalu poznałam bardzo wielu ludzi z całego świata, z niektórymi utrzymuję kontakt do tej pory i pewnie znów spotkamy się w tym roku, żeby powspominać i razem uczestniczyć w warsztatach i koncertach. Uczestnictwo w wolontariacie JCC pozwala odnaleźć nowe inspiracje i pomysły, dzięki którym czas dzielący poszczególne edycje festiwalu upływa bardzo szybko:)"
Anna Maria Baryła

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Rejestracja na wolontariat:

1. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem oraz umową.
2. Wypełnij formularz.
3. Czekaj na odpowiedź! 

Jeśli masz pytania, napisz do nas!  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.