Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie podczas 26. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej

FKZ PLZapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w wolontariat w Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (JCC Kraków) podczas 27. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej, który odbywać się będzie między 23. czerwca a 2. lipca.

JCC odwiedza w tym czasie tysiące gości zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy przychodzą nie tylko uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych odbywających się w naszym centrum, są również ciekawi jak wygląda współczesne życie żydowskie w Krakowie!

Wolontariusze poprzez uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach z członkami JCC mają okazję poznać instytucję, której misją jest „Budowanie życia żydowskiego w Krakowie”.

Nowo zdobytą wiedzą mają okazję podzielić się z gośćmi odwiedzającymi nasze Centrum.

Jeśli cechuje Cię entuzjazm, otwartość na ludzi, chęć zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia zgłoś się na wolontariat do JCC Kraków i dowiedz się "What are Jews doing in Kraków?”

Dla zachęty przeczytaj opinie naszych wolontariuszy!

Zobaczenie tego, jak wygląda organizacja tak wielkiego przedsięwzięcia "od środka" i z nieco innej perspektywy była bezcenna. Niezwykli ludzie, z jakimi mogłam rozmawiać, kolacja szabatowa w synagodze czy wieczorne spotkania w ogródku i rozmowy były czymś, co wspominam bardzo dobrze i co z chęcią powtórzę w tym roku :)"
Magdalena Chrząstek

Podczas trwania Festiwalu poznałam bardzo wielu ludzi z całego świata, z niektórymi utrzymuję kontakt do tej pory i pewnie znów spotkamy się w tym roku, żeby powspominać i razem uczestniczyć w warsztatach i koncertach. Uczestnictwo w wolontariacie JCC pozwala odnaleźć nowe inspiracje i pomysły, dzięki którym czas dzielący poszczególne edycje festiwalu upływa bardzo szybko:)"
Anna Maria Baryła

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 14 czerwca!

Rejestracja na wolontariat:
1. Zapoznaj się dokładnie z regulaminem oraz umową
2. Wypełnij formularz pod adresem: https://form.jotformeu.com/71432942156354
3. Czekaj na odpowiedź