Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Wydarzenia

Wydarzenia JCC Krakow podczas 27. FKŻ

Pon
g. 16:00
24 Lip
2017

Zbliża się Festiwal Kultury Żydowskiej! Już po raz trzeci JCC Krakow i Żydowskie Muzeum Galicja wspólnie przygotowały program wydarzeń towarzyszących 27. Festiwalowi Kultury Żydowskiej.

Od soboty, 24 czerwca do soboty, 1 lipca w JCC odbędzie się 65 wydarzeń, a wśród nich wykłady, warsztaty, wystawy, spotkania, debaty, dyskusje, spektakle, projekcje filmów, silent disco oraz największa w powojennym Krakowie kolacja szabatowa. Wydarzenia poprowadzą członkowie krakowskiej społeczności żydowskiej oraz goście z USA, Wielkiej Brytanii, Izraela, Węgier oraz z Australii.

Oprócz wydarzeń odbywających się w JCC Krakow przy ul. Miodowej 24, członkowie i członkinie Klubu Studenckiego Hillel GIMEL otworzą przed nami odnowione wnętrza JCC WEST przy ulicy Izaaka 5, gdzie odbywać się będą nieformalne spotkania, dyskusje i warsztaty kulinarne. Natomiast od niedzieli 25 czerwca w ogródku JCC Kraków zapraszamy do naszego letniego ogródka, prowadzonego wspólnie z Beer City, w którym będzie się można zrelaksować i ugasić pragnienie!

Tego nie można przegapić! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.